Worki i cienie pod oczami – skuteczne i nieinwazyjne zabiegi estetyczne

Problem określany przez pacjentów jako podkrążone oczy to właściwie szereg objawów spowodowanych obniżeniem jakości skóry i mikrokrążenia. Problem adresują m.in. karboksyterapia, kwas hialuronowy, mezoterapia czy laser frakcyjny.

Kwas hialuronowy – przeciwwskazania do zabiegu

Zabiegi kwasem hialuronowym to jedne z najczęściej wykonywanych zabiegów medycyny estetycznej i chociaż nieinwazyjne, to tak jak wszystkie iniekcje wypełniaczy, wiążą się w listą przeciwwskazań.

Lifting wolumetryczny twarzy – działanie i wskazania

Wolumetria twarzy zwiększa objętość tkanki i jednocześnie modeluje kształt twarzy. Preparaty do wolumetrii pozwalają “wypchnąć” skórę do przodu, dzięki czemu spłycone zostają zmarszczki mimiczne, bruzdy i zapadnięcia w twarzy spowodowane ubytkami tłuszczu.

Laserowe usuwanie blizn potrądzikowych

Blizny potrądzikowe są powodem wielu kompleksów, szczególnie jeżeli zmiany występują na twarzy (szczególnie policzkach) i są na tyle głębokie, że nie da się ich “zamaskować” kryjącym makijażem. Blizny po trądziku to blizny zanikowe – wklęsłe, ponieważ dochodzi do ubytku tkanki.

Terapia komórkami macierzystymi – naturalna odbudowa skóry

Komórki macierzyste w zabiegu Plasma Complex odwracają widoczne skutki starzenia – skóra jest bardziej elastyczna, promienna i zregenerowana, a drobne zmarszczki wygładzone.

Powiększanie ust kwasem hialuronowym: skutki uboczne, powikłania. Jak się przed nimi chronić?

Powiększanie ust kwasem hialuronowym to względnie prosty zabieg modelowania i powiększania czerwieni wargowej, jednak powiązanych z szeregiem możliwych negatywnych skutków zabiegu. Od tymczasowego zasinienia i opuchlizny, po ropnie i krwiaki.

Zabiegi medycyny estetycznej pod oczy

Laser frakcyjny CO2, mezoterapia i kwas hialuronowy jako skuteczne metody rewitalizacji skóry, redukcji cieni i worków pod oczami, czy usuwania zmarszczek mimicznych takich jak kurze łapki.

Przeciwwskazania do zabiegu botoksem

Bezpieczne usuwanie zmarszczek przez iniekcje botoksu (Botox, Boccuture, Azzalure) – lista przeciwwskazań do zabiegu.

Mezoterapia Dermapen – wskazania, efekty, zalecenia po zabiegu

Mezoterapia igłowa głowicą Dermapen na twarz i ciało – efekt napiętej i elastycznej skóry już po pierwszym zabiegu.

Jak wygląda zabieg botoksem?

Botox, Bocuture i Azzalure to trzy najbardziej popularne preparaty toksyny botulinowej – na czym polega ich działanie?