Ginekologia plastyczna

Ginekologia plastyczna Wrocław – gabinet Nowa Estetyka

Ginekologia estetyczna w gabinecie Nowa Estetyka to szereg zabiegów z pogranicza ginekologii i medycyny estetycznej, mających na celu poprawę atrakcyjności i funkcji seksualnych żeńskich narządów płciowych. Nowoczesne zabiegi ginekologii estetycznej obejmują terapie takie jak labioplastyka (korekta warg sromowych mniejszych), rewitalizacja warg sromowych (zabieg ujędrnienia), laserowa rewitalizacja pochwy, odtworzenie lub usunięcie błony dziewiczej (hymenotomia).

Oferta zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej w gabinecie Nowa Estetyka we Wrocławiu skierowana jest do kobiet nieusatysfakcjonowanych wyglądem swoich stref intymnych lub jakością życia seksualnego. Korekta wyglądu narządów płciowych możliwa jest w zarówno w przypadku defektów dziedzicznych jak i tych nabytych (poporodowych). Ginekologia estetyczna to również odpowiedź dla pań borykających się z uczuciem dyskomfortu i otarciami podczas aktywności fizycznej. Zarówno zabiegi korekty jak i wypełnienia kwasem hialuronowym przeprowadzane są przez lekarza specjalistę ginekologii i położnictwa.

Poprawa estetyki i korekta “niedoskonałości” zewnętrznych narządów płciowych dla wielu kobiet borykających się z problemem przerośniętych warg sromowych oznacza podniesienie poczucia własnej wartości; korekta wyglądu i funkcjonalności narządów intymnych przywraca satysfakcję ze współżycia, poprawia samoocenę kobiety oraz umożliwia komfortowe ćwiczenia i wykonywanie codziennych czynności.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zabiegów ginekologii estetycznej w klinice Nowa Estetyka i umówienia wizyty kwalifikacyjnej, na której uzgodnione zostaną przebieg zabiegu oraz oczekiwane rezultaty.

 

Hymenotomia

Hymenotomia to zabieg ginekologii estetycznej polegający na nacięciu grubej lub mało podatnej błony dziewiczej, która utrudnia kobiecie rozpoczęcie współżycia seksualnego. Pogrubiała przerośnięta błona dziewicza może być również przyczyną dolegliwości bólowych dołu brzucha oraz pierwotnego braku miesiączki. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym i trwa około 20 minut. Po zabiegu wydawane jest zaświadczenie lekarskie o medycznym przerwaniu ciągłości błony dziewiczej.

więcej

Hymenoplastyka

Zabieg polega na wypreparowaniu oraz zszyciu pozostałości po błonie dziewiczej co skutkuje odtworzeniem warunków anatomicznych sprzed inicjacji seksualnej. Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym, a pełne wygojenie osiąga się po czterech tygodniach. Zabieg dedykowany do kobiet, które z różnych względów pragną przywrócenia błony dziewiczej.

więcej

Labioplastyka

Labioplastyka to zabieg pomniejszenia, korekty kształtu lub wyrównania warg sromowych mniejszych z powodu ich asymetrii lub przerostu. Labioplastyka wykonywana techniką fenestracji gwarantuje jak najlepsze efekty estetyczne z przywróceniem naturalnie wyglądającego brzegu oraz niewidoczne blizny po zabiegu. Wskazaniem do zabiegu plastyki warg sromowych jest dyskomfort odczuwany przez pacjentki przy stosunku, uprawianiu sportu, codziennych czynnościach lub podyktowany względami estetycznymi.

więcej

Rewitalizacja stref intymnych

Rewitalizacja stref intymnych – Nowa Estetyka we Wrocławiu Zabieg polega na wprowadzeniu kwasu hialuronowego do tkanki podskórnej warg sromowych powodując ich powiększenie, rewitalizację i nawilżenie skóry. Efektem jest odmłodzenie okolic intymnych. Wskazaniem do zabiegu augmentacji, modelowania i rewitalizacji warg sromowych jest ich całkowity zanik spowodowany zapadnięciem się podściółki tłuszczowej, wrodzona asymetria bądź niesatysfakcjonujący wygląd. Zabiegi […]

więcej

Laserowe obkurczanie pochwy

Laserowe obkurczanie pochwy – Nowa Estetyka we Wrocławiu Stan pochwy, jak każdego organu, może się pogarszać wraz z wiekiem. Jako główną przyczynę problemu możemy uznać porody. Poszerzony przedsionek pochwy jest powodem wielu dolegliwości – częstych infekcji i podrażnień sromu. W związku z wysoką inwazyjnością zabiegów operacyjnych zwężających pochwę, proponujemy Paniom bezpieczny zabieg z wykorzystaniem światła laserowego. […]

więcej

Vaginal Narrower

Zabieg Vaginal Narrower® we Wrocławiu – Nowa Estetyka Dla pacjentek zainteresowanych zabiegiem rewitalizacji pochwy lub liftingu krocza proponujemy małoinwazyjny zabieg z użyciem nici Vaginal Narrower®. Nici Vaginal Narrower są stosowane w przypadku defektów zarówno kosmetycznych, jak i funkcjonalnych, związanych ze zbyt szerokim wejściem do pochwy. Najczęstszymi przyczynami tego defektu są porody przebyte drogą naturalną, jednak […]

więcej

Beladona™

Laser Beladona™ Wrocław – gabinet Nowa Estetyka Czym jest laser frakcyjny Beladona™ ? Laser frakcyjny Beladona™ jest innowacyjną oraz wszechstronną metodą odmłodzenia skóry twarzy oraz stref intymnych. Podstawą zabiegu jest przywrócenie skórze jej napięcia oraz usunięcie niedoskonałości, takich jak blizny potrądzikowe lub niechciane piegi. Leczenie przy użyciu tego lasera gwarantuje krótki czas zabiegu, co niweluje odczucie […]

więcej
Umów się na spotkanie

Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez witrynę.