Ginekologia plastyczna Wrocław – centrum medyczne Nowa Estetyka

W naszym gabinecie wykonujemy:

Beladona™

Laser frakcyjny Beladona™ jest innowacyjną oraz wszechstronną metodą odmładzania skóry twarzy i stref intymnych. Podstawą zabiegu jest przywrócenie skórze jej napięcia oraz usunięcie niedoskonałości takich jak blizny potrądzikowe lub niechciane piegi.

Hymenoplastyka

Zabieg odtworzenia błony dziewiczej przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym, pełne wygojenie ma miejsce po czterech tygodniach.

Hymenotomia

Hymenotomia polega na nacięciu grubej lub mało podatnej błony dziewiczej, przeprowadzany w znieczuleniu trwa około 20 minut.

Labioplastyka

Labioplastyka to zabieg pomniejszenia, korekty kształtu lub wyrównania warg sromowych mniejszych z powodu ich asymetrii lub przerostu. Labioplastyka wykonywana techniką fenestracji gwarantuje jak najlepsze efekty estetyczne z przywróceniem naturalnie wyglądającego brzegu oraz niewidoczne blizny po zabiegu.

Laserowe obkurczanie pochwy

Nieinwazyjny zabieg laserowego obkurczania i ujędniania pochwy poprawia funkcjonowanie dróg rodnych. Działanie wiązki lasera powoduje obkurczenie tkanek, błona śluzowa jest bardziej elastyczna, zwiększa się produkcja nowych włókien kolagenowych. Zabieg jest mało bolesny i nie wymaga znieczulenia miejscowego.

Leczenie nietrzymania moczu

Leczenie nietrzymania moczu Wrocław – centrum Medyczne Nowa Estetyka Wysiłkowe nietrzymanie moczu powoduje niekontrolowany wypływ moczu podczas wysiłku fizycznego i ćwiczeń, również w momencie kichania, kaszlu czy śmiechu. Bezpośrednim powodem jest wzrost ciśnienia w jamie brzusznej. W najpoważniejszych przypadkach nawet najmniejsza aktywność fizyczna jak chodzenie powoduje wyciek moczu. Szacuje się, że wysiłkowe nietrzymanie moczu dotyczy […]

Rewitalizacja stref intymnych

Zabieg polega na wprowadzeniu kwasu hialuronowego do tkanki podskórnej warg sromowych powodując ich powiększenie, rewitalizację i nawilżenie skóry. Efektem jest odmłodzenie okolic intymnych.

Vaginal Narrower®

Nici Vaginal Narrower są stosowane w przypadku defektów zarówno kosmetycznych, jak i funkcjonalnych, związanych ze zbyt szerokim wejściem do pochwy. Pacjentki, które skarżą się na podrażnienia stref intymnych i zakażenia mogą liczyć na znaczną poprawę jakości życia.