Medycyna estetyczna

Zabiegi odmładzające na twarz i ciało

Oferta gabinetu medycyny estetycznej Nowa Estetyka we Wrocławiu

Botox

Botox (botox, toksyna botulinowa, Azzure) to preparat stosowany w medycynie estetycznej jako sposób na wygładzenie zmarszczek poprzecznych czoła, wygładzenie “lwiej zmarszczki” między brwiami, korekty “kurzych łapek” w zewnętrznych kącikach oczu, zmarszczek palacza. Przeprowadzam również zabiegi powstrzymywania nadmiernej potliwości, nietrzymania moczu, leczenia dziąsłowego uśmiechu i bruksizmu.

więcej

Dermapen

DERMAPEN firmy REVISAGE to innowacyjne narzędzie wyposażone w zestaw pulsujących mikro igieł z funkcją wibracji, które pozwalają dostarczyć zbawienne składniki aktywne i koktajle witaminowe bezpośrednio w głębokie tkanki skóry. Dermapen to bezpieczna i komfortowa metoda biostymulacji komórek macierzystych do ich wzrostu i zwiększonej naturalnej produkcji włókien kolagenowych i elastyny. Rezultaty zabiegów z wykorzystaniem Dermapen to zniwelowanie widocznych oznak fotostarzenia – zmarszczki zostają wygładzone, skóra jest bardziej elastyczna i odzyskuje swój jednolity koloryt. Dermapen pozwala zniwelować widoczne blizny, stosowany jest również w walce z cellulitem i rozstępami. Zabiegi Dermapen pobudzają również cebulki włosów, dlatego też mogą być stosowane jako terapia uzupełniająca w leczeniu łysienia.

więcej

Dolina łez

Wiotczenie skóry oraz utrata kolagenu w okolicy oczodołu skutkuje powstaniem zagłębień zwanych popularnie „doliną łez” – zahaczające o środkową część policzków cienie pod oczami nadają twarzy zmęczony i smutny wyraz. Stan cieni pod oczami pogarsza życie w pośpiechu i niedosypianie.
Z biegiem czasu tracimy naturalnie obecny w skórze kwas hialuronowy, przez co osłabione fibroblasty produkują mniej nowych włókien kolagenowych, co skutkuje pogłębiającym się wiotczeniem skóry. Utrata naturalnego kwasu hialuronowego, który posiada silne właściwości higroskopijne wiązania cząsteczek wody, prowadzi do wysuszenia cienkiej skóry okolicy oka.
Do klinicznie udowodnionych metod likwidacji doliny łez, niwelowania zapadnięć pod oczami oraz efektu podkrążonych oczu należą: zastrzyki z kwasem hialuronowym, iniekcje preparatów wypełniających, zabiegi Dermapen, karboksyterapia, laseroterapia frakcyjna CO2 oraz mezoterapia osoczem PRP.

więcej

Ellanse™

Wygląd skóry zależy od wielu czynników. Głównymi z nich są ilość włókien kolagenu oraz elastyny zawartych w jej tkankach. Wraz z wiekiem ilość tych włókien maleje, co wpływa na jej jędrność oraz gęstość. Efektem tego jest widoczny efekt starzenia się skóry.
Wypełniacze najnowszej generacji Ellanse™, w przeciwieństwie do tradycyjnych wypełniaczy, stymulują odnowę włókien kolagenowych, pozostawiając skórę napiętą oraz nawilżoną na długi czas. Tajemnica działania leży w polikaprolaktonie (PCL), głównym składniku preparatu. Jest to wysoce bezpieczny polimer, który jest powszechnie stosowany w medycynie od ponad 20 lat.

więcej

Epilacja

Epilacja Wrocław – klinika estetyki Nowa Estetyka Laserowe usuwanie owłosienia VPL Czym jest epilacja? Zabieg laserowego usunięcia owłosienia z użyciem VPL Energist Ultra Plus polega na całkowitym zniszczeniu struktury włosa – łodygi, korzenia oraz cebulki (mieszka włosowego). Usunięcie głębszych struktur włosa jest równoznaczne z jego zanikiem i zahamowaniem ponownego wzrostu, dzięki czemu otrzymywany efekt depilacji […]

więcej

Fibryna bogatopłytkowa

Zabiegi z wykorzystaniem aktywnej fibryny (i-PRF) to jedno z najnowszych odkryć medycyny estetycznej. Iniekcje fibryny aktywnej pozwalają na delikatne wypełnienie zmarszczek oraz długofalowe pobudzenie komórek to samoodnowy. Sekret skuteczności zabiegów fibryną aktywną polega na powolnym lecz długotrwałym uwalnianiu czynników wzrostu z płytek krwi, uwięzionym między włóknami fibryny. Natychmiastowy efekt redukcji zmarszczek możliwy jest natomiast dzięki tworzeniu się podskórnej siatki z włókien fibryny.

więcej

Fotoodmładzanie

Fotoodmładzanie we Wrocławiu – Nowa Estetyka Czym jest fotoodmładzanie? Proces fotoodmładzania polega na stymulacji głębszych warstw skóry, w wyniku czego jej powierzchowne warstwy stają się bardziej napięte oraz jędrne, dając widoczny efekt odmłodzenia oraz lepszego odżywienia skóry. Takie rezultaty są osiągalne dzięki zastosowaniu nowatorskiej metody emitowania światła przy pomocy urządzenia VPL Energist Ultra Plus®. Jaka […]

więcej

Karboksyterapia

Karboksyterapia to nieinwazyjny, klinicznie udowodniony zabieg medycyny estetycznej stosowany jako samodzielna kuracja odnowy skóry, lub jako terapia uzupełniająca. Karboksyterapia dwutlenkiem węgla polega na precyzyjnym wstrzykiwaniu podskórnie kontrolowanych dawek CO2 za pomocą urządzenia zakończonego mikro igłą. Zwiększenie stężenia CO2 w tkankach powoduje poprawę mikrokrążenia w miejscu iniekcji, a tym samym przyspieszenie przemian metabolicznych; stymulowany jest optymalny przepływ tlenu i substancji odżywczych do komórek skóry. Długofalowe efekty to biosynteza nowych włókien kolagenowych, odmłodzenie wyglądu skóry, redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu.
Terapia dwutlenkiem węgla sprzyja również regeneracji cebulek włosowych, dlatego karboksyterapia to sprawdzona metoda poprawy stanu włosów i terapia wspomagająca leczenie łysienia.

więcej

Komórki macierzyste (Plasma Complex)

Komórki macierzyste jako zabieg odmładzający twarz stymuluje skórę do naprawy, przyspiesza produkcję nowych komórek w miejscu iniekcji. Przez wydłużony czas emisji czynników wzrostu posiada większy potencjał niż inne zabiegi osoczem bogatopłytkowym. Efektem jest kompleksowe odmłodzenie skóry, skóra jest promienna i bardziej napięta – dzięki temu możesz wyglądać młodziej.

więcej

Korekta nosa

Korekta nosa kwasem hialuronowym – Nowa Estetyka we Wrocławiu Korekta kształtu nosa kwasem hialuronowym lub preparatem wypełniającym to alternatywa dla zabiegu rynoplastyki, czyli operacyjnej korekty kształtu nosa. Zabieg z użyciem wypełniaczy i toksyny botulinowej pozwala uniknąć bolesnej rekonwalescencji, jaka następuje po tradycyjnych zabiegach korekcji nosa, a efekty widoczne są natychmiast. Niechirurgiczna rynoplastyka jest niemal bezbolesna, […]

więcej

Laser frakcyjny

Terapia laserem frakcyjnym CO2 to innowacyjna metoda odmładzania skóry, która pozwala w krótkim czasie osiągnąć widoczny i długotrwały efekt intensywnej regeneracji, dzięki czemu laseroterapię frakcyjną porównać można do niechirurgicznego liftingu twarzy. Laser frakcyjny CO2 tz powodzeniem wykorzystywany jest do wygładzania zmarszczek, likwidacji blizn i rozstępów, przywraca również jędrność i jednolity koloryt skóry. Emitowana przez laser energia dociera w głębokie warstwy skóry, gdzie powoduje uszkodzenia komórek na poziomie mikroskopowym – tym samym skutecznie stymulując uszkodzone chorobowo lub stare komórki do regeneracji. Laseroterapia frakcyjna biostymuluje komórki macierzyste do zwiększenia naturalnej produkcji włókiem kolagenowych. Przebudowa kolagenu trwa od 6 do nawet 12 miesięcy po zabiegu – skóra jest widocznie ujędrniona i wygładzona, a pigmentacja zniwelowana.

więcej

Med Contour Medical

Med Contour Medical we Wrocławiu – klinika Nowa Estetyka Skuteczna walka z nadmiarem tkanki tłuszczowej i cellulitem – alternatywa liposukcji chirurgicznej Med Contour Medical na ciało pomaga w redukcji tkanki tłuszczowej i pozwala na zmniejszenie obwodu o kilka centymetrów. Zabieg polecany jest osobom zmagającym się z miejscowo nagromadzoną tkanką tłuszczową – najczęściej na udach, brzuchu, […]

więcej

Mezoterapia

Mezoterapia igłowa to nieinwazyjny zabieg medycyny estetycznej dający rezultaty tam, gdzie tradycyjne terapie powierzchni skóry kremami nie przynoszą oczekiwanych efektów. Mieszanka substancji odżywczych dostarczana jest bezpośrednio w głębokie warstwy skóry metodą manualnych iniekcji za pomocą cienkich i krótkich mikro igieł. Mezoterapia stosowana jest jako metoda ogólnej rewitalizacji skóry twarzy, szyi i dekoltu, likwidacji blizn potrądzikowych i rozstępów oraz w walce z cellulitem.
Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym lub mezoterapia witaminowa owłosionej skóry głowy to również skuteczne terapie w leczeniu łysienia.

więcej

Osocze bogatopłytkowe

Wampirzy lifting osoczem bogatopłytkowym (PRP) pobranym z krwi własnej pacjenta to naturalny zabieg regeneracji skóry pozwalający usunąć drobne zmarszczki, „kurze łapki”, zlikwidować przebarwienia i przynieść ulgę suchej i zwiotczałej skórze. Osocze bogatopłytkowe zawiera komórki wzrostu, które sprzyjają biostymulacji komórek macierzystych i zwiększonej produkcji kolagenu. Mezoterapia osoczem pozwala wypełnić blizny potrądzikowe, sprzyja również regeneracji komórek po innych zabiegach medycyny estetycznej bez ryzyka reakcji alergicznej. Osocze bogatopłytkowe to świetna alternatywa dla pacjentek uczulonych na inne wypełniacze.

więcej

Plasmage

Plasmage Wrocław – sposób na opadające powieki Bezoperacyjna plastyka powiek w gabinecie Nowa Estetyka we Wrocławiu Borykasz się z problemem opadających powiek, a Twoje oczy zdobią utrwalone kurze łapki? Zauważyłaś, że Twoja skóra utraciła ostatnio swoją jędrność i blask? Zabieg urządzeniem Plasmage to bezpieczna metoda rozwiązania wszystkich tych problemów, i to na wiele miesięcy! Plasmage […]

więcej

Powieki

Niechirurgiczny lifting powiek Korekta opadających powiek i asymetrii Opadanie powiek pojawia się najczęściej u osób dojrzałych wskutek utraty elastyczności skóry i stanowi zauważalny defekt kosmetyczny – utrudnia wykonanie perfekcyjnego makijażu, nadaje twarzy smutnego i zmęczonego wyrazu. Pacjenci borykający się z problemem wiotkiej skóry wokół oczu wyglądają na starszych niż w rzeczywistości. Opadające powieki mogą również […]

więcej

Powiększanie ust

Powiększanie i modelowanie ust z wykorzystaniem preparatów Restylane, Emervel i Juvederm.

więcej

Radiesse™

Preparat Radiesse™ to gwarancja trwałego odmłodzenie skóry bez ingerencji skalpela. W pierwszym etapie działania, Radiesse™ zapewnia natychmiastowy efekt wygładzenia zmarszczek, zwiększenia gęstości i elastyczności skóry, następnie aktywując procesy odnowy komórek skóry.
Zawarte w Radiesse™ mikrocząsteczki hydroksyapatytu wapnia są naturalnym składnikim ludzkiego organizmu i stanowią rusztowanie dla nowych włókien kolagenowych. Wypełniacz Radiesse™ jest całkowicie biokompatybilny, co oznacza brak ryzyka wystąpienia reakcji uczuleniowej.

więcej

Restylane Skinboosters

Restylane Skinboosters Wrocław – Nowa Estetyka Wraz z wiekiem skóra traci swoje naturalne składniki, nadające jej młodzieńczego oraz zdrowego wyglądu. Zmniejszanie się ilości kolagenu w jej tkankach przyczynia się do utraty wody, a w konsekwencji utraty napięcia i jędrności skóry. Kosmetyki codziennego użytku, zawierające kwas hialuronowy jako składnik aktywny, nie zawsze przyniosą oczekiwane rezultaty. Dzieje […]

więcej

Rozstępy

Laserowe usuwanie rozstępów Wrocław – gabinet Nowa Estetyka Powstają wskutek szybkiego przybierania na wadze, rozrastania się mięśni czy wzrostu w okresie dojrzewania, kiedy skóra zwyczajnie nie jest w stanie nadążyć i dochodzi do jej nadmiernego naciągania. Proces związany jest z upośledzeniem fibroblastów, które odpowiedzialne są za produkcję włókien kolagenowych i elastyny – te z kolei […]

więcej

Sculptra®

Wypełnianie zmarszczek preparatem Sculptra® to udowodnione klinicznie usuwanie zmarszczek poprzez długofalowe pobudzenie komórek macierzystych do produkcji nowych włókien kolagenowych. Wypełniacz Sculptra® charakteryzuje się wysokim poziomem biozgodności, dzięki czemu ryzyko wystąpienia nietolerancji organizmu jest znikome. Sam preparat zostaje naturalnie wchłonięty przez organizm. Dowiedz się więcej skuteczności działania wypełniacza Sculptra®.

więcej

Skleroterapia

Skleroterapię przeprowadza się w trybie ambulatoryjnym. Przed zabiegiem wymagane jest wykonanie USG doppler oceniającego drożność układu głębokiego oraz stanu układu żylnego kończyn dolnych. Sam zabieg skleroterapii trwa około 30 minut. Po zabiegu nie ma prawie żadnych ograniczeń co do codziennych aktywności.

więcej

Usuwanie przebarwień

Usuwanie przebarwień we Wrocławiu Laserowe usuwanie przebarwień przy pomocy VPL Energist Ultra Plus – Nowa Estetyka Potocznie przebarwieniami nazywamy skupiska barwnika naturalnie występującego w naszej skórze – melaniny. Przyczyny ich powstawania są różne, najczęstszymi są różnego rodzaju wahania hormonalne. Terapia z użyciem VPL Eergist Ultra Plus® opiera się na transmisji energii w głąb tkanek przy pomocy […]

więcej

Wolumetria twarzy

W konsekwencji postępujących procesów starzenia dochodzi do osłabienia mięśni twarzy, zwiotczenia skóry i stopniowego zaniku podskórnej tkanki tłuszczowej (tzw. poduszeczek tłuszczowych) – szczególnie w okolicy kości policzkowych, jarzmowych i skroni. Skóra, która traci na objętości, z łatwością poddaje się sile grawitacji, pogłębiając zmarszczki i bruzdy: bruzdy nosowo-wargowe, efekt twarzy marionetki, zmarszczki palacza (nad górną wargą). Efekty te to tzw. piramida starości – twarz nabiera kształtu odwróconej litery V. Cienka skóra wokół oczu odsłania cienie i zapadnięcia “doliny łez” (bruzdy pod oczami) przez co twarz wygląda na smutną i zmęczoną, coraz bardziej zauważalne są oznaki niewyspania.

więcej

Zamykanie naczynek

Zamykanie naczynek Wrocław – Nowa Estetyka Laserowe zamykanie naczynek przy użyciu VPL Energist Ultra Plus® – na czym polega zabieg? Laser VPL (Variable Pulsed Light), w przeciwieństwie do starszego technologicznie IPL, emituje wiązki świetlne o szerokim spektrum, dostosowanym indywidualnie do odcienia skóry pacjenta i głębokości położenia naczynek. Zasada działania lasera VPL opiera się na zjawisku […]

więcej