Zabiegi odmładzające na twarz i ciało

Oferta centrum medycznego Nowa Estetyka we Wrocławiu

W naszym gabinecie wykonujemy:

Egzosomy ASCE+

Egzosomy ASCE+ w Nowa Estetyka Wrocław Egzosomy ASCE+ to skuteczna metoda regeneracji skóry, redukcji zmarszczek i poprawy ogólnego wyglądu skóry. Egzosomy dostarczają skórze wielu substancji, które pomagają w regeneracji i odnowie, stymulują produkcję kolagenu i elastyny, co pomaga w poprawie elastyczności i jędrności skóry. Obecne w nich czynniki wzrostu i cytokiny stymulują regenerację tkanek i […]

Toksyna botulinowa

Zabiegi botuliną – sposób na wygładzenie zmarszczek poprzecznych czoła, usunięcie “lwiej zmarszczki”, korektę “kurzych łapek” czy zmarszczek wokół ust.

Dolina łez

Zabiegi usuwania doliny łez, worków i cieni pod oczami – iniekcje kwasu hialuronowego na dolinę łez oraz terapie ujędrniające skórę wokół oczu: karboksyterapia, mezoterapia igłowa i laseroterapia frakcyjna CO2.

Epilacja

Laserowe usuwanie owłosienia laserem VPL pozwala na całkowite zniszczenie struktury włosa – łodygi, korzenia oraz mieszka włosowego, dzięki czemu włoski nie odrastają i efekt gładkiej skóry utrzymuje się kilka lat.

Fibryna bogatopłytkowa

Fibryna bogatopłytkowa – jedno z najnowszych odkryć medycyny estetycznej. Efektem zabiegów fibryną i-PRF jest delikatne wypełnienie zmarszczek i długofalowe pobudzenie komórek do regeneracji. Sekret skuteczności to powolne ale długotrwałe uwalnianie czynników wzrostu z płytek krwi, uwięzionych między włóknami fibryny.

Fotoodmładzanie

Fotoodmładzanie laserem VPL polega na stymulacji głębszych warstw skóry, dając efekt bardziej napiętej i elastycznej skóry, cera jest odżywiona i widocznie młodsza. Powstałe w wyniku zamiany energii świetlnej lasera na cieplną mikrouszkodzenia powodują kontrolowane obumieranie uszkodzonych komórek – stymulując syntezę nowego kolagenu i elastyny.

Karboksyterapia

Nieinwazyjny, klinicznie udowodniony zabieg stosowany jako samodzielna kuracja odnowy skóry lub terapia uzupełniająca. Efekty to odmłodzenie skóry, redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu. Zwiększenie stężenia CO2 w tkankach powoduje poprawę mikrokrążenia w miejscu iniekcji i tym samym przyspiesza przemiany metaboliczne, stymulowany jest optymalny przepływ tlenu i substancji odżywczych do komórek skóry. Karboksyterapia sprzyja też regeneracji mieszków włosowych – to sprawdzona metoda poprawy stanu włosów i terapia wspomagająca leczenie łysienia.

Komórki macierzyste

Mezoterapia komórkami macierzystymi na twarz i włosy stymuluje skórę do naprawy, przyspiesza produkcję nowych komórek w miejscu iniekcji. Przez wydłużony czas emisji czynników wzrostu posiada większy potencjał niż inne zabiegi osoczem bogatopłytkowym. Efekt to odmłodzenie skóry, cera jest promienna a skóra bardziej napięta.

Korekta nosa

Korekta nosa kwasem hialuronowym lub innym preparatem wypełniającym to alternatywa dla zabiegu rynoplastyki chirurgicznej. Dodatkowe działanie toksyną botulinową pozwala unieść opadający koniuszek nosa. Efekty widoczne są natychmiast – i to bez bolesnej rekonwalescencji.

Kwas hialuronowy

Kwas hialuronowy Wrocław – Centrum Medyczne Nowa Estetyka Kwas hialuronowy występuje w skórze naturalnie, i dzięki wiązaniu cząsteczek wody odpowiada za odpowiedni poziom nawilżenia i jędrności skóry. Wraz z wiekiem podaż kwasu hialuronowego maleje – tracimy więcej cząsteczek niż organizm jest w stanie wyprodukować. Skóra traci zdolność silnego gromadzenia wody, staje się wysuszona i matowa. […]

Laser frakcyjny

Laser frakcyjny pozwala w krótkim czasie osiągnąć widoczny i długotrwały efekt intensywnej regeneracji – laseroterapię porównać można do niechirurgicznego liftingu twarzy. Laser frakcyjny CO2 wygładza zmarszczki, redukuje blizny i rozstępy, przywraca też jędrność i jednolity koloryt skóry (redukcja przebarwień).

Lipotransfer

Lipotransfer Wrocław – Centrum Medyczne Nowa Estetyka Wypełnianie zmarszczek i regeneracja skóry własną tkanką tłuszczową Lipotransfer czyli przeszczep własnego tłuszczu to metoda terapii stosowania w medycynie estetycznej celem przywracania objętości tkanek miękkich i modelowanie wybranych partii ciała. Własna tkanka tłuszczowa to wypełniacz w 100% biokompatybilny, ryzyko wystąpienia reakcji alergicznej po zabiegu jest więc minimalne. Oprócz […]

Liposukcja ultradźwiękowa

Redukcja tkanki tłuszczowej – zmniejszenie obwodu ud, pośladków czy ramion nawet o kilka centymetrów. Alternatywa dla liposukcji chirurgicznej.

Mezoterapia

Mezoterapia igłowa to naturalna metoda ogólnej rewitalizacji skóry twarzy, szyi i dekoltu, likwidacji blizn potrądzikowych, redukcji rozstępów i cellulitu. Jeden z najczęściej wybieranych zabiegów anti-aging.

Osocze bogatopłytkowe

Wampirzy lifting osoczem bogatopłytkowym (PRP) – naturalny zabieg regeneracji skóry. Efekty to usunięcie drobnych zmarszczek, redukcja przebarwień czy blizn potrądzikowych, i ulga dla suchej i zwiotczałej skóry. Osocze bogatopłytkowe zawiera komórki wzrostu, które sprzyjają biostymulacji komórek macierzystych i zwiększonej produkcji kolagenu. Często wybierany jako zabieg towarzyszący innym zabiegom medycyny estetycznej, przyspieszający regenerację komórek. Osocze bogatopłytkowe to dobra alternatywa dla pacjentów uczulonych na wypełniacze.

Plazma

Bezoperacyjna plastyka powiek generatorem plazmy – zabieg dedykowany osobom borykającym się z problemem opadających powiek i zmarszczek mimicznych wokół oczu. Działanie energii urządzenia na uszkodzoną skórę powoduje sublimację komórek, a powstałe mikrouszkodzenia uruchamiają mechanizmy naprawcze skóry właściwej.

Powieki

Nieinwazyjne podniesienie opadających powiek i ogólne odmłodzenie skóry wokół oczu można uzyskać przez zabiegi generatorem plazmy lub mezoterapię komórkami macierzystymi. Plazmatyczny lifting powiek wykonany profilaktycznie w młodym wieku zapobiega konieczności interwencji chirurgicznej w przyszłości.

Powiększanie ust

Powiększanie i modelowanie ust z wykorzystaniem wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego. Efekty zabiegu to dodanie objętości, redukcja bruzd nosowo-wargowych i delikatnych zmarszczek, podniesienie opadających kącików ust. Zabieg nawilża oraz odświeża naturalną czerwień ust, koryguje asymetrię i dysproporcje.

Rozstępy

Serie zabiegów laserowego usuwania rozstępów – zabiegi dedykowane płci pięknej jak i mężczyznom, niezależnie od powodów pojawienia się rozstępów. Najlepsze efekty redukcji rozstępów dają terapie łączone – działanie lasera w połączeniu z mezoterapią, karboksyterapią czy laserem frakcyjnym CO2.

Skleroterapia

Skleroterapia to bezinwazyjny zabieg estetyczny pozwalający rozprawić się z problemem śródskórnych pajączków naczyniowych i drobnych żył siateczkowych (teleangiektazja, venulektazja). Zabieg wykonywany w znieczuleniu miejscowym.

Przebarwienia

Redukcja przebarwień skórnych i plam pigmentacyjnych przy pomocy lasera VPL. Konwersja energii świetlnej lasera w cieplną rozrywa skupiska melaninowe, dzięki czemu organizm może z łatwością rozłożyć mniejsze cząsteczki barwnika.

Wolumetria twarzy

Lifting wolumetryczny przywraca utraconą objętość tkanki – twarz staje się bardziej kształtna, a zapadnięcia wypełnione. Wolumetria kwasem hialuronowym poprawia owal twarzy, wypełnia zapadnięcia w okolicy skroni, przywraca kształt kości policzkowych.

Zamykanie naczynek

Laserowe zamykanie naczynek na nogach i twarzy przy użyciu lasera VPL.