Leczenie łysienia

Leczenie łysienia we Wrocławiu – klinika Nowa Estetyka

Proponujemy Państwu skuteczne, trwałe i bezpieczne zabiegi medycyny estetycznej mające na celu wzmocnienie włosów,  powstrzymanie ich nadmiernego wypadania i poprawę stanu skóry głowy. Oprócz zabiegów mezoterapii lekowej, witaminowej i iniekcji osocza bogatopłytkowego, Nowa Estetyka oferuje także natychmiastowe zagęszczenie włosów w problematycznych sferach lub na powierzchni całej skóry głowy metodą Biofibre.

Optymalny plan zabiegów wspomagających leczenie skóry głowy dobierany jest indywidualnie, mając na uwadze strukturę i stan włosów własnych oraz stopień zaawansowania problemu utraty włosów.

Jedną z najczęściej stosowanych metod walki z problemem łysienia jest mezoterapia skóry głowy (witaminowa, lekowa, mezoterapia osoczem bogatopłytkowym PRP), która mogą być również stosowana jako metoda towarzysząca zabiegom zagęszczania sztucznymi włosami Biofibre.

Biofibre®

Implantacja sztucznych włosów Biofibre® to skuteczny sposób walki z nadmierną utratą włosów na całej powierzchni głowy lub tylko miejscowym przerzedzeniem (zakola, łysienie na szczycie głowy). Uzupełnienie włosów metodą Biofibre daje trwały i naturalny efekt gęstych włosów już w kilka godzin, efekt utrzymuje się przez kilka lat. Metoda Biofibre® charakteryzuje się znacznie mniejszym ryzykiem zabiegu niż tradycyjny przeszczep włosów własnych, może być także stosowana jako alternatywa dla niezakwalifikowanych do chirurgicznej implantacji włosów. Szeroki wybór stylizacji (włosy kręcone, proste i faliste, 13 odcieni) pozwala na niemal doskonałe dopasowanie włosów sztucznych do włosów własnych.

Zagęszczanie włosów techniką Biofibre® to skuteczne i trwałe rozwiązanie problemu łysienia i nadmiernego wypadania włosów u mężczyzn i kobiet, niezależnie od wieku i stopnia zaawansowania problemu.

więcej

Mezoterapia skóry głowy

Mezoterapia skóry głowy odżywia mieszki włosowe, wydłuża okres wzrostu włosa (faza anagenu), poprawia strukturę włosów i pozytywnie wpływa na mikrokrążenie skóry głowy. Mezoterapia lekowa, witaminowa bądź mezoterapia osoczem to idealny wybór dla osób ze zniszczoną strukturą włosa.

Już po kilku zabiegach mezoterapii włosy stają się widocznie grubsze, bardziej gęste i mocniejsze. Mezoterapia skóry głowy może stanowić uzupełnienie dla zabiegów zagęszczania włosów metodą Biofibre.

więcej
Umów się na spotkanie

Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez witrynę.