Leczenie łysienia

Leczenie łysienia Wrocław – klinika Nowa Estetyka

Proponujemy Państwu skuteczne, trwałe i bezpieczne zabiegi medycyny estetycznej mające na celu wzmocnienie włosów, powstrzymanie ich nadmiernego wypadania i leczenie łysienia wielu typów, zarówno u mężczyzn jak i kobiet.
Najlepsza ścieżka leczenia łysienia dobierana jest indywidualnie do każdego pacjenta, biorąc pod uwagę strukturę i stan włosów własnych oraz stopień zaawansowania problemu.

Jednymi z najczęściej stosowanych metod walki z problemem łysienia są mezoterapia lekowa skóry głowy oraz iniekcje z osocza bogatopłytkowego, które mogą być również stosowane jako metody towarzyszące zabiegom implantacji sztucznych włosów.

Biofibre®

Implantacja biozgodnych, sztucznych włosów Biofibre® to skuteczny sposób walki z łysieniem, dający trwały i naturalny efekt zagęszczenia włosów już w kilka godzin. Metoda Biofibre® charakteryzuje się znacznie mniejszym ryzykiem zabiegu niż tradycyjny przeszczep włosów własnych, może być stosowana jako alternatywa dla niezakwalifikowanych do chirurgicznej implantacji włosów. Szeroki wybór stylizacji (włosy kręcone, proste i faliste, w aż 13 odcieniach) pozwala na niemal nieodróżnialne dopasowanie włosów sztucznych do własnych pacjenta. Sztuczne włosy Biofibre® to skuteczne i trwałe rozwiązanie problemu łysienia i nadmiernego wypadania włosów u mężczyzn i kobiet, niezależnie od wieku i stopnia zaawansowania problemu.

więcej

Umów się na spotkanie