Leczenie łysienia

Leczenie łysienia Wrocław – klinika Nowa Estetyka

Proponujemy Państwu skuteczne, trwałe i bezpieczne zabiegi medycyny estetycznej mające na celu wzmocnienie włosów, powstrzymanie ich nadmiernego wypadania i leczenie łysienia wielu typów, zarówno u mężczyzn jak i kobiet.
Najlepsza ścieżka leczenia łysienia dobierana jest indywidualnie do każdego pacjenta, biorąc pod uwagę strukturę i stan włosów własnych oraz stopień zaawansowania problemu.

Jednymi z najczęściej stosowanych metod walki z problemem łysienia są mezoterapia lekowa skóry głowy oraz iniekcje z osocza bogatopłytkowego, które mogą być również stosowane jako metody towarzyszące zabiegom implantacji sztucznych włosów.

Biofibre®

Implantacja biozgodnych, sztucznych włosów Biofibre® to skuteczny sposób walki z łysieniem, dający trwały i naturalny efekt zagęszczenia włosów już w kilka godzin. Metoda Biofibre® charakteryzuje się znacznie mniejszym ryzykiem zabiegu niż tradycyjny przeszczep włosów własnych, może być stosowana jako alternatywa dla niezakwalifikowanych do chirurgicznej implantacji włosów. Szeroki wybór stylizacji (włosy kręcone, proste i faliste, w aż 13 odcieniach) pozwala na niemal nieodróżnialne dopasowanie włosów sztucznych do własnych pacjenta. Sztuczne włosy Biofibre® to skuteczne i trwałe rozwiązanie problemu łysienia i nadmiernego wypadania włosów u mężczyzn i kobiet, niezależnie od wieku i stopnia zaawansowania problemu.

więcej

Mezoterapia skóry głowy

Mezoterapia skóry głowy zwiększa odżywienie mieszków włosowych oraz wydłuża ich okres wzrastania (faza anagenu), zabieg jest idealnym wyborem dla osób ze zniszczoną strukturą włosa. Już po kilku zabiegach mezoterapii włosy stają się widocznie grubsze, gęściejsze oraz bardziej wytrzymałe, a efekt utrzymuje się na długi czas.

więcej

Umów się na spotkanie