Plastyka warg sromowych: labiominoroplastyka i labiomajoroplastyka

Większość pacjentek decyduje się na labioplastykę z powodu dolegliwości utrudniających codzienne funkcjonowanie i współżycie. Drugą grupę stanowią pacjentki wybierające ten zabieg jedynie ze względów estetycznych. W ich przypadku defekty estetyczne są powodem dyskomfortu psychicznego, spadku samooceny czy wstydu podczas współżycia. Obala to powszechny mit, że zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej to jedynie fanaberia bez wskazań […]

Zmniejszenie warg sromowych mniejszych – labioplastyka 

Plastyka warg sromowych pozwala osiągnąć komfort fizyczny i psychiczny. Pacjentka może być wreszcie zadowolona z wyglądu swoich genitaliów.

Skuteczna terapia antycellulitowa – zabiegi na cellulit, wskazania, efekty

Przyjrzyjmy się źródłom tego problemu – jakie są czynniki sprzyjające cellulitowi? Kiedy rozpocząć terapię antycellulitową? Jakie zabiegi medycyny estetycznej najlepiej radzą sobie z redukcją tzw. skórki pomarańczowej?

Laserowe usuwanie blizn potrądzikowych

Blizny potrądzikowe są powodem wielu kompleksów, szczególnie jeżeli zmiany występują na twarzy (szczególnie policzkach) i są na tyle głębokie, że nie da się ich “zamaskować” kryjącym makijażem. Blizny po trądziku to blizny zanikowe – wklęsłe, ponieważ dochodzi do ubytku tkanki.

Laserowe usuwanie owłosienia – skuteczność, przygotowanie do zabiegu, efekty

Zabiegowi epilacji poddajemy się najczęściej z pobudek czysto kosmetycznych. Technologie laserowe to obecnie najskuteczniejsza metoda trwałego usuwania owłosienia.

Laserowe usuwanie tatuażu

Laserowe metody usuwania tatuażu i makijażu permanentnego – laser frakcyjny CO2 i laser Q-Switch.

Leczenie nadpotliwości twarzy, stóp i dłoni toksyną botulinową

Działanie botoksu na aktywność gruczołów potowych daje zadowalające efekty ograniczenia wydzielania potu do 10 miesięcy.

Laserowe zamykanie naczynek na nogach i twarzy

Przebarwienia skóry i sieci poszerzonych naczynek krwionośnych prześwitujące przez skórę twarzy i kończyn to kłopot, z którym zmaga się wiele pacjentów ze skłonnością do zmian naczyniowych.

Zamykanie naczynek we Wrocławiu

Laserowe zamykanie naczynek przy użyciu VPL Energist Ultra Plus® Laser VPL (Variable Pulsed Light), w przeciwieństwie do starszego technologicznie IPL, emituje wiązki świetlne o szerokim spektrum, dostosowanym indywidualnie do odcienia skóry pacjenta i głębokości położenia naczynek. Zasada działania lasera VPL opiera się na zjawisku fototermolizy. Wyemitowane światło w tym przypadku dociera do hemoglobiny, białka zlokalizowanego […]

Leczenie nietrzymania moczu

Leczenie nietrzymania moczu Wrocław – centrum Medyczne Nowa Estetyka Wysiłkowe nietrzymanie moczu powoduje niekontrolowany wypływ moczu podczas wysiłku fizycznego i ćwiczeń, również w momencie kichania, kaszlu czy śmiechu. Bezpośrednim powodem jest wzrost ciśnienia w jamie brzusznej. W najpoważniejszych przypadkach nawet najmniejsza aktywność fizyczna jak chodzenie powoduje wyciek moczu. Szacuje się, że wysiłkowe nietrzymanie moczu dotyczy […]