Bezpieczne zabiegi medycyny estetycznej na lato

Latem nasza skóra jest podatna na podrażnienia i wymaga szczególnej ochrony. Duże nasłonecznienie, wysokie temperatury, wiatr czy słona woda mogą negatywnie odbić się na jej kondycji i spowolnić proces regeneracji. Jednak przekonanie, że lato nie służy zabiegom medycyny estetycznej i lepiej odłożyć je na jesień, nie jest do końca zgodna z prawdą. Wskazać można tylko […]

Worki i cienie pod oczami – skuteczne i nieinwazyjne zabiegi estetyczne

Problem określany przez pacjentów jako podkrążone oczy to właściwie szereg objawów spowodowanych obniżeniem jakości skóry i mikrokrążenia. Problem adresują m.in. karboksyterapia, kwas hialuronowy, mezoterapia czy laser frakcyjny.

Kwas hialuronowy pod oczy: na dolinę łez, sińce i cienie pod oczami

Mówiąc o zabiegu kwasem hialuronowym “pod oczy” mowa o zabiegu wypełniania doliny łez – wgłębień pod oczami biegnących od wewnętrznego kącika oka w kierunku zewnętrznej części policzka, równolegle do bruzdy nosowo-wargowej.

Mezoterapia pod oczy – przebieg zabiegu, efekty i przeciwwskazania

Zabieg wskazany jest już przy pierwszych oznakach starzenia skóry wokół oczu, dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku. Lista wskazań obejmuje problemy takie jak cienie i sińce pod oczami, dolina łez i zmarszczki mimiczne wokół oczu.

Opadające powieki – przyczyny i sposoby leczenia

Nieinwazyjne zabiegi na opadające powieki i wiotką skórę wokół oczu – laseroterapia laserem frakcyjnym i unoszenie powiek generatorem plazmy.

Zabiegi medycyny estetycznej pod oczy

Laser frakcyjny CO2, mezoterapia i kwas hialuronowy jako skuteczne metody rewitalizacji skóry, redukcji cieni i worków pod oczami, czy usuwania zmarszczek mimicznych takich jak kurze łapki.