Medycyna estetyczna

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zabiegów medycyny estetycznej w klinice Nowa Estetyka we Wrocławiu.

Dermapen

DERMAPEN firmy REVISAGE to innowacyjne narzędzie wyposażone w zestaw pulsujących mikro igieł z funkcją wibracji, które pozwalają dostarczyć zbawienne składniki aktywne i koktajle witaminowe bezpośrednio w głębokie tkanki skóry. Dermapen to bezpieczna i komfortowa metoda biostymulacji komórek macierzystych do ich wzrostu i zwiększonej naturalnej produkcji włókien kolagenowych i elastyny. Rezultaty zabiegów z wykorzystaniem Dermapen to zniwelowanie widocznych oznak fotostarzenia – zmarszczki zostają wygładzone, skóra jest bardziej elastyczna i odzyskuje swój jednolity koloryt. Dermapen pozwala zniwelować widoczne blizny, stosowany jest również w walce z cellulitem i rozstępami. Zabiegi Dermapen pobudzają również cebulki włosów, dlatego też mogą być stosowane jako terapia uzupełniająca w leczeniu łysienia.

więcej

Ellanse™

Zabiegi Ellanse™ we Wrocławiu – wypełnienie zmarszczek i wolumetria Wygląd skóry zależy od wielu czynników. Głównymi z nich są ilość włókien kolagenu oraz elastyny zawartych w jej tkankach. Wraz z wiekiem ilość tych włókien maleje, co wpływa na jej jędrność oraz gęstość. Efektem tego jest widoczny efekt starzenia się skóry. Wypełniacze najnowszej generacji Ellanse™, w przeciwieństwie do […]

więcej

Laser frakcyjny CO2

Terapia laserem frakcyjnym CO2 to innowacyjna metoda odmładzania skóry, która pozwala w krótkim czasie osiągnąć widoczny i długotrwały efekt intensywnej regeneracji, dzięki czemu laseroterapię frakcyjną porównać można do niechirurgicznego liftingu twarzy. Laser frakcyjny CO2 z powodzeniem wykorzystywany jest do wygładzania zmarszczek, likwidacji blizn i rozstępów, przywraca również jędrność i jednolity koloryt skóry. Emitowana przez laser energia dociera w głębokie warstwy skóry, gdzie powoduje uszkodzenia komórek na poziomie mikroskopowym – tym samym skutecznie stymulując uszkodzone chorobowo lub stare komórki do regeneracji. Laseroterapia frakcyjna biostymuluje komórki macierzyste do zwiększenia naturalnej produkcji włókiem kolagenowych. Przebudowa kolagenu trwa od 6 do nawet 12 miesięcy po zabiegu – skóra jest widocznie ujędrniona i wygładzona, a pigmentacja zniwelowana.

więcej

Iniekcje Radiesse™

Preparat Radiesse™ to gwarancja trwałego odmłodzenie skóry bez ingerencji skalpela. W pierwszym etapie działania, Radiesse™ zapewnia natychmiastowy efekt wygładzenia zmarszczek, zwiększenia gęstości i elastyczności skóry, następnie aktywując procesy odnowy komórek skóry.
Zawarte w Radiesse™ mikrocząsteczki hydroksyapatytu wapnia są naturalnym składnikim ludzkiego organizmu i stanowią rusztowanie dla nowych włókien kolagenowych. Wypełniacz Radiesse™ jest całkowicie biokompatybilny, co oznacza brak ryzyka wystąpienia reakcji uczuleniowej.
Preparat Radiesse™ jest z powodzeniem stosowany w okolicach twarzy celem modelowania konturów (wolumetria), poprawienia zapadniętych policzków, usunięcia bruzd nosowo-wargowych i wypełnienia skóry w okolicy kości policzkowych. Inne wskazania do iniekcji Radiesse™ to likwidacja różnego rodzaju blizn i rozstępów oraz odmłodzenie grzbietów dłoni.

więcej

Karboksyterapia

Karboksyterapia to nieinwazyjny, klinicznie udowodniony zabieg medycyny estetycznej stosowany jako samodzielna kuracja odnowy skóry, lub jako terapia uzupełniająca. Karboksyterapia dwutlenkiem węgla polega na precyzyjnym wstrzykiwaniu podskórnie kontrolowanych dawek CO2 za pomocą urządzenia zakończonego mikro igłą. Zwiększenie stężenia CO2 w tkankach powoduje poprawę mikrokrążenia w miejscu iniekcji, a tym samym przyspieszenie przemian metabolicznych; stymulowany jest optymalny przepływ tlenu i substancji odżywczych do komórek skóry. Długofalowe efekty to biosynteza nowych włókien kolagenowych, odmłodzenie wyglądu skóry, redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu.
Terapia dwutlenkiem węgla sprzyja również regeneracji cebulek włosowych, dlatego karboksyterapia to sprawdzona metoda poprawy stanu włosów i terapia wspomagająca leczenie łysienia.

więcej

Aquafilling® – Bezoperacyjne powiększanie piersi

Bezoperacyjne powiększanie piersi metodą Aquafilling Bodyline to doskonała alternatywa dla chirurgicznych implantów piersi. Żel hydrofilowy, w którego skład wchodzi 98% soli fizjologicznej i 2% poliamidu, zostaje wprowadzony pod gruczoł piersiowy za pomocą kaniuli. Zabieg przeprowadza się w znieczuleniu miejscowym. Efektem zabiegu powiększenia piersi metodą Aquafilling jest zwiększenie rozmiaru i ujędrnienie biustu, a także niwelacja widocznej asymetrii piersi. Efekt utrzymuje się od 5 do 8 lat, a brak nacięć chirurgicznych czyni ten zabieg stosunkowo bezpiecznym. Dowiedz się więcej na temat zabiegów powiększania piersi Aquafilling® Bodyline we Wrocławiu.

więcej

Mezoterapia

Mezoterapia igłowa to nieinwazyjny zabieg medycyny estetycznej dający rezultaty tam, gdzie tradycyjne terapie powierzchni skóry kremami nie przynoszą oczekiwanych efektów. Mieszanka substancji odżywczych dostarczana jest bezpośrednio w głębokie warstwy skóry metodą manualnych iniekcji za pomocą cienkich i krótkich mikro igieł. Mezoterapia stosowana jest jako metoda ogólnej rewitalizacji skóry twarzy, szyi i dekoltu, likwidacji blizn potrądzikowych i rozstępów oraz w walce z cellulitem.
Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym (wampirzy lifting) lub mezoterapia witaminowa owłosionej skóry głowy to również skuteczne terapie w leczeniu łysienia.
Mezoterapia igłowa twarzy daje spektakularne efekty nie tylko w walce z widocznymi oznakami fotostarzenia skóry, ale również w profilaktyce, dostarczając skórze niezbędnych koktajli witaminowych, kwasu hialuronowego i substancji aktywnych, indywidualnie dopasowanych do potrzeb Twojej skóry.

więcej

Osocze bogatopłytkowe (Wampirzy Lifting)

Wampirzy lifting osoczem bogatopłytkowym (PRP) pobranym z krwi własnej pacjentki to naturalny zabieg regeneracji skóry pozwalający usunąć drobne zmarszczki, „kurze łapki”, zlikwidować przebarwienia i przynieść ulgę suchej i zwiotczałej skórze. Zawarte w osoczu komórki wzrostu sprzyjają biostymulacji komórek macierzystych do wzrostu i zwiększonej produkcji kolagenu. Mezoterapia osoczem pozwala wypełnić blizny potrądzikowe, sprzyja również regeneracji komórek po innych zabiegach medycyny estetycznej bez ryzyka reakcji alergicznej. Wampirzy lifting to świetna alternatywa dla pacjentek uczulonych na inne wypełniacze.

więcej

Skleroterapia

Skleroterapia naczyń żylnych kończyn dolnych Najmniej inwazyjne, niechirurgiczne usuwanie pajączków żylnych Fleboterapia – jest bezpieczną metodą stosowaną w medycynie estetycznej do leczenia drobnych żylaków i śródskórnych pajączków naczyniowych (teleangiektazja, venulektazja). Skleroterapia jest metodą niechirurgiczną i nie pozostawia po sobie blizn. Celem fleboterapii jest wyłączenie z krążenia pękniętej żyły poprzez przekształcenia jej w tkankę łączną. Taka wewnątrztkankowa […]

więcej

Powiększanie i modelowanie ust

Powiększanie i modelowanie ust z wykorzystaniem preparatów Restylane, Emervel i Juvederm – pozwalają odzyskać utracony koloryt, objętość i jędrność ust, modelują granicę ust i likwidują zmarszczki promieniste wokół ust.

więcej

Sculptra®

Wypełnianie zmarszczek preparatem Sculptra® to udowodnione klinicznie usuwanie zmarszczek poprzez długofalowe pobudzenie komórek macierzystych do produkcji nowych włókien kolagenowych. Wypełniacz Sculptra® charakteryzuje się wysokim poziomem biozgodności, dzięki czemu ryzyko wystąpienia nietolerancji organizmu jest znikome. Sam preparat zostaje naturalnie wchłonięty przez organizm. Dowiedz się więcej skuteczności działania wypełniacza Sculptra®.

więcej

Wypełnienie doliny łez

Wiotczenie skóry oraz utrata kolagenu w okolicy oczodołu skutkuje powstaniem zagłębień zwanych popularnie „doliną łez” – zahaczające o środkową część policzków cienie pod oczami nadają twarzy zmęczony i smutny wyraz. Stan cieni pod oczami pogarsza życie w pośpiechu i niedosypianie.
Z biegiem czasu tracimy naturalnie obecny w skórze kwas hialuronowy, przez co osłabione fibroblasty produkują mniej nowych włókien kolagenowych, co skutkuje pogłębiającym się wiotczeniem skóry. Utrata naturalnego kwasu hialuronowego, który posiada silne właściwości higroskopijne wiązania cząsteczek wody, prowadzi do wysuszenia cienkiej skóry okolicy oka.
Do klinicznie udowodnionych metod likwidacji doliny łez, niwelowania zapadnięć pod oczami oraz efektu podkrążonych oczu należą: zastrzyki z kwasem hialuronowym, iniekcje preparatów wypełniających, zabiegi Dermapen, karboksyterapia, laseroterapia frakcyjna CO2 oraz mezoterapia osoczem PRP.

więcej

Botox – usuwanie zmarszczek

Botox (inaczej znany jako botulina bądź toksyna botulinowa) to preparat stosowany w medycynie estetycznej jako sposób na wygładzenie zmarszczek poprzecznych czoła, wypełnienie “lwiej zmarszczki” między brwiami, korekty “kurzych łapek” w zewnętrznych kącikach oczu jak również leczenia nadmiernej potliwości. Iniekcje Botoxu są zabiegiem bezpiecznym, cienkie mikro igły wykorzystywane do zastrzyków nie pozostawiają śladów na skórze. Wstrzyknięcie toksyny botulinowej ma miejsce po miejscowym podaniu anestetyku znieczulającego.

więcej