Ginekologia estetyczna – Piękna w każdym aspekcie

Ginekologia estetyczna w gabinecie Nowa Estetyka to szereg zabiegów z pogranicza ginekologii i medycyny estetycznej, mających na celu poprawę atrakcyjności i funkcji seksualnych żeńskich narządów płciowych. Nowoczesne zabiegi ginekologii estetycznej obejmują terapie takie jak labioplastyka laserem (powiększenie lub zmniejszenie warg sromowych mniejszych jak i większych), rewitalizacja warg sromowych (zabieg ujędrnienia), laserowa rewitalizacja pochwy, odtworzenie lub usunięcie błony dziewiczej (hymenotomia) oraz laserowe leczenie nietrzymania moczu.

Oferta zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej w gabinecie Nowa Estetyka we Wrocławiu skierowana jest do kobiet nieusatysfakcjonowanych wyglądem swoich stref intymnych lub jakością życia seksualnego. Korekta wyglądu narządów płciowych możliwa jest w zarówno w przypadku defektów dziedzicznych jak i tych nabytych (poporodowych). Ginekologia estetyczna to również odpowiedź dla pań borykających się z uczuciem dyskomfortu i otarciami podczas aktywności fizycznej. Zarówno zabiegi korekty skalpelem laserowym jak i wypełnienia warg sromowych kwasem hialuronowym przeprowadzane są przez lekarza specjalistę ginekologii i położnictwa.

Poprawa estetyki i korekta “niedoskonałości” zewnętrznych narządów płciowych dla wielu kobiet borykających się z problemem przerośniętych warg sromowych oznacza podniesienie poczucia własnej wartości. Korekta wyglądu i funkcjonalności narządów intymnych przywraca satysfakcję ze współżycia, poprawia samoocenę kobiety oraz umożliwia komfortowe ćwiczenia i wykonywanie codziennych czynności.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zabiegów ginekologii estetycznej w klinice Nowa Estetyka i umówienia wizyty kwalifikacyjnej, na której uzgodnione zostaną przebieg zabiegu oraz oczekiwane rezultaty.

 

Hymenotomia

Hymenotomia to zabieg ginekologii estetycznej polegający na nacięciu grubej lub mało podatnej błony dziewiczej, która utrudnia kobiecie rozpoczęcie współżycia seksualnego. Pogrubiała przerośnięta błona dziewicza może być również przyczyną dolegliwości bólowych dołu brzucha oraz pierwotnego braku miesiączki. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym i trwa około 20 minut. Po zabiegu wydawane jest zaświadczenie lekarskie o medycznym przerwaniu ciągłości błony dziewiczej.

więcej

Hymenoplastyka

Zabieg polega na wypreparowaniu oraz zszyciu pozostałości po błonie dziewiczej co skutkuje odtworzeniem warunków anatomicznych sprzed inicjacji seksualnej. Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym, a pełne wygojenie osiąga się po czterech tygodniach. Zabieg dedykowany do kobiet, które z różnych względów pragną przywrócenia błony dziewiczej.

więcej

Labioplastyka

Labioplastyka to zabieg zazwyczaj pomniejszenia, zmianie kształtu lub wyrównania warg sromowych mniejszych z powodu ich asymetrii lub przerostu. Wykonywana techniką WEDGE gwarantuje jak najlepsze efekty estetyczne z przywróceniem naturalnie wyglądającego brzegu oraz niewidoczne blizny po zabiegu. Wskazaniem do tego rodzaju zabiegu jest dyskomfort odczuwany przez pacjentki przy stosunku, uprawianiu sportu, codziennych czynnościach lub podyktowany względami estetycznymi.

więcej

Rewitalizacja warg sromowych

Ujędrnienie i wypełnienie warg sromowych większych Zabieg polega na wprowadzeniu kwasu hialuronowego do tkanki podskórnej warg sromowych powodując ich ujędrnienie i rewitalizację skóry. Wpływa to nie tylko na poprawę jędrności warg ale również na poziom nawilżenia skóry oraz jej jędrności i elastyczności. W ten sposób uzyskany jest efekt odmłodzenia okolicy poddanej zabiegowi. Zabieg wykonywany jest w […]

więcej

Umów się na spotkanie